Samsung ieviesa lielisku Galaxy Watch alternatīvu: viss tas pats, bet lētāks un ar vienu uzlādi darbojas līdz 2 nedēļām

Samsung ir ieviesis atjauninājumu savai Galaxy Fit viedajai aprocei – to var uzskatīt par alternatīvu zīmola viedpulksteņiem.

Galaxy Fit līnijai nav bijuši atjauninājumi kopš otrās versijas izlaišanas 2020. gadā. Pēc četriem gadiem Samsung iepazīstināja ar Galaxy Fit 3, kas ir kļuvis labāks burtiski visā, un tagad konkurē ar pilnvērtīgiem viedpulksteņiem.

Aproce saņēma 1,57 collu taisnstūra AMOLED displeju (otrajā modelī tas bija 1,1 collas), kā arī vairākus sensorus sirdsdarbības mērīšanai, miega un stresa līmeņa izsekošanai, kā arī sporta vingrinājumu lasīšanai un skaitīšanai. GPS modulis netika piegādāts, bet ir akselerometrs un žiroskops.

Noderīgas funkcijas ietver viedtālruņa kameras tālvadības pulti, ārkārtas izsaukšanu, kritiena noteikšanu, režīmu Do Not Disturb un iespēju atrast pazaudētu viedtālruni. Korpuss ir aizsargāts atbilstoši IP68 standartam, un tā ūdensizturība ir līdz 5 atm.

Samsung nenosauc akumulatora ietilpību, taču norāda, ka ar vienu uzlādi aproce darbosies līdz 13 dienām. Agrāk iekšējie ziņoja par 208 mAh akumulatoru (pret 159 mAh Fit 2).

Cena vēl nav zināma, balstoties uz iekšējo informāciju un iepriekšējo Galaxy viedo aproču pieredzi, Fit 3 būs ievērojami lētāks nekā Galaxy Watch, savukārt vidusmēra lietotājs gandrīz neatradīs atšķirības funkcionalitātē. Pārdošanā tas nonāks 23. februārī.

SmartTechLatvia
SmartTechLatvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *