Ir sākusies HyperOS globālās beta versijas testēšana. Kā pievienoties?

Xiaomi ir paziņojis par HyperOS programmaparatūras beta testēšanas sākšanu savu viedtālruņu globālajām versijām, tas ir, tiem, kas tiek pārdoti ārpus Ķīnas, tostarp Latvijā. Ikviens var instalēt HyperOS, taču viņam būs jāgaida, līdz tiks izlaista atbilstošā programmaparatūra konkrētam modelim.

HyperOS beta testam varat pievienoties mobilajā aplikācijā Xiaomi Community, kas ir pieejama Play veikalā. Tiklīdz būs pieejama testa programmaparatūra, lietojumprogramma jūs informēs un piedāvās to instalēt.

Xiaomi brīdina, ka pirms pāriešanas uz HyperOS ir jādublē svarīgi dati, jo HyperOS pilnībā aizstāj MIUI, tas nozīmē, ka tiek veikta tīra instalēšana, kuras laikā tiek izdzēsti visi viedtālrunī esošie lietotāja dati. Pārejot uz HyperOS nevajadzētu būt grūtībām, jo ​​programmaparatūras fails tiek lejupielādēts “pa gaisu” un instalēts, izmantojot sistēmas interfeisu (nav nepieciešams savienot viedtālruni ar datoru un palaist papildus programmas).

Xiaomi jau ir izlaidusi vairākus viedtālruņu modeļus, kas sākotnēji bija aprīkoti ar HyperOS (tostarp lēto Poco X6 Pro), un nākotnē plāno pārcelt uz šo platformu vairākus desmitus modeļu, pat tos, kas pārstājuši saņemt MIUI atjauninājumus. HyperOS pamatā ir AOSP (Android Open Source Project) kods, un tāpēc tā ir pilnībā saderīga ar Android lietotnēm un spēlēm. Tajā pašā laikā tas patērē daudz mazāk resursu, kas uzlabo viedtālruņu akumulatora darbības laiku, kā arī nodrošina ciešu mijiedarbību starp dažādiem Xiaomi ekosistēmā esošajiem sīkrīkiem.

SmartTechLatvia
SmartTechLatvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *