Surface Pro 8

Microsoft Surface Pro 8 piedāvā daudz izmaiņu salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi. Planšetdators saņems jaudīgāku aparatūru, uzlabotu savienotāju, ātrdarbīgus portus un pilnīgi jaunu irbuli ar atgriezenisko saiti. Microsoft arī iepazīstināja ar salīdzinoši lēto Surface Go 3.

Microsoft gandrīz visos veidos uzlaboja Surface Pro 8, salīdzinot ar Surface Pro 7.

Microsoft Surface Pro 8 ir lielāks 13 collu PixelSense displejs ar plānākiem rāmjiem. Svarīgs ekrāna jauninājums ir atbalsts atsvaidzes intensitātei līdz 120 Hz un iespēja mainīt krāsas atkarībā no apkārtējās gaismas.

Planšetdatora iekšpusē ir četrkodolu 11. paaudzes Intel Core procesors. Microsoft apgalvo, ka CPU veiktspēja ir palielinājusies par 43 procentiem un grafika ir par 75 procentiem ātrāka. Planšetdators tiek aprīkots līdz 32 GB RAM. Ilgi gaidītās izmaiņas bija C tipa USB savienotāju klātbūtne ar Thunderbolt 4 atbalstu, kas nebija pieejams iepriekšējos Surface produktos.

Īpaši Surface Pro 8 kopā ar atjauninātu tastatūras korpusu tika ieviests pilnīgi jauns irbulis Surface Slim Pen 2. Tam ir plakana forma un savs vibrācijas motors, kas rada lietotājam iespaidu, ka viņš zīmē uz īsta papīra, atkarībā no izvēlētās otas.

Saskaņā ar Microsoft datiem, Surface Pro 8 ar vienu uzlādi var darboties līdz 16 stundām.

Surface Pro 8 gandrīz visos veidos ir labāks par pagājušā gada Surface Pro 7. Manuprāt, tas ir lielisks planšetdators ikvienam, kas dod priekšroku Windows, nevis Mac vai iPadOS. Vispirms uzskatiet to par pilnvērtīgu datoru un iegādājieties tastatūru kopā ar to. Tas ir lielisks planšetdators, ja vēlaties to vienkārši pacelt un skatīties filmas vai spēlēt spēles ar Xbox kontrolieri, taču planšetdatora režīmā to nav tik viegli turēt rokās vai pārvietoties kā ar iPad.

Vēl viens jaunums bija trešās paaudzes Surface Go. Tam ir 10. paaudzes Intel procesors, kas ir par 60% ātrāks nekā tā priekšgājējs. Ekrāns paliek nemainīgs, 10,5 collu diagonāle. Planšetdatorā darbojas operētājsistēma Windows 11 un tiek atbalstīta ātra autentifikācija, izmantojot Windows Hello sejas atpazīšanu.

Surface Pro 8 cena ir no 1100 USD, bet Surface Go 3 — no 400 USD.

SmartTechLatvia
SmartTechLatvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *