JBL ir atjauninājis vairākas Bluetooth skaļruņu sērijas

JBL izstādē CES 2024 demonstrēja jaunu zīmola Bluetooth skaļruņu sēriju. Zīmola paplašinātajā katalogā ir iekļautas jauninātās JBL Xtreme 4, JBL Clip 5 un JBL Go 4 versijas, kā arī divas jaunas preces no PartyBox saimes: PartyBox Club 120 un PartyBox Club 320.

Jauninātā JBL Xtreme 4 versija saņēma atbalstu AI Sound Boost funkcijai, pamatojoties uz mākslīgā intelekta iespējām. Tā analizē skaņu reāllaikā, pamatojoties uz programmatūras algoritmu, un, ņemot to vērā, optimizē akustiskās jaudas līmeni tīrākai skaņai.

Papildus ražotājs skaļruni ir aprīkojis ar maināmu akumulatoru, Bluetooth 5.3 LE moduli un no ūdens un putekļiem aizsargātu korpusu atbilstoši IP67 standartam. Izmantojot JBL Portable lietojumprogrammu, ir iespējams vienlaikus savienot vairākus skaļruņus. Jaunā produkta akumulatora darbības laiks, pēc ražotāja domām, sasniedz 24 stundas mērenā skaļumā.

JBL Clip 5 modelis papildus iekšējām izmaiņām saņēma arī ārējās. Skaļrunim ir atjaunināta karabīne ar lielāku atveri ērtākai montāžai. Tajā pašā laikā pārdevējs “uzsūknēja” skaļruņu jaudu, solot paaugstinātu basu. Modeļa raksturlielumu sarakstu papildina ūdens un putekļu aizsardzība, Bluetooth 5.3 LE atbalsts un autonomija līdz 12 stundām.

Kompaktais, pārnēsājamais JBL Go 4 skaļrunis tagad nodrošina skaidrāku skaņu un spēcīgākus basus nekā tā iepriekšējā versija. Pati ierīces korpuss ir kļuvis platāks, un pārnēsāšanas aukla ir izturīgāka. Atlikušās īpašības ir tādas pašas kā iepriekšējiem modeļiem, un autonomija ir līdz 7 stundām.

JBL PartyBox 120 galvenā iezīme ir spēcīga skaņa. Skaļrunim ir dinamisks fona apgaismojums, nomaināms akumulators, kas nodrošina līdz 12 stundu darbību prom no strāvas kontaktligzdas, pāris mikrofona izejas un viena ģitārai, kā arī IPX4 ūdens aizsardzība.

Visbeidzot, uzņēmums PartyBox 310 modeli aprīkoja ar atjauninātiem draiveriem: ierīce saņēma divus platjoslas un divus augstfrekvences skaļruņus. Jaunā produkta izejas jauda ir līdz 240 W. Transportēšanas ērtībai kolonnai ir teleskopisks rokturis un izturīgi riteņi. Tā atbalsta savienošanu pārī ar neierobežotu skaitu līdzīgu JBL PartyBox, kā arī citiem Auracast iespējotiem JBL skaļruņiem. Akumulatora ietilpība ir pietiekama 18 darba stundām.

SmartTechLatvia
SmartTechLatvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *