Kāpēc iPhone tālrunī ir nepieciešams izstrādātāja režīms un kas notiks, ja to iespējosiet?

Kas ir izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS

Izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS ir viena no nedaudzajām slēptajām iPhone funkcijām, kas lietotājiem ļauj piekļūt papildu iestatījumiem. Tam ir rīki, kas nav pieejami, izmantojot viedtālruni parastajā režīmā. Piemēram, fps rādīšana spēlēs, iespēja mainīt audio kodeku iPhone vai iespējot USB atkļūdošanu lietojumprogrammām. Pēdējais ir paredzēts izstrādātājiem un, visticamāk, nebūs noderīgs parastajiem lietotājiem, taču pirmie divi punkti ir diezgan noderīgi. Jo īpaši jūs varat uzzināt kadru ātrumu smagā spēlē, lai novērtētu iPhone veiktspēju lielas slodzes apstākļos.

Kas ir izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS.

Izstrādātāja režīms tiek parādīts iPhone iestatījumos. Tomēr ne visiem.

Vissvarīgākā funkcija ir iespēja pārbaudīt lietojumprogrammas, kuras vēl nav App Store, izmantojot izstrādātāja profilu. Tas ir riskants pasākums, un tam ir nepieciešams Xcode for Mac, tāpēc mēs neiesakām to darīt, ja nezināt, kā to izdarīt. Pirms neilga laika daudzi domāja, ka Apple ir pavērusi šo iespēju ikvienam, bet mēs paskaidrojam, ka ta gluzi nav.

Kā iespējot izstrādātāja režīmu iPhone tālrunī.

Daudzi cilvēki nesen uzzināja par izstrādātāja režīmu operētājsistēmā iOS: 2023. gadā Apple aizliedza instalēt beta versijas, izmantojot profilus, tāpēc testa būvējumu cienītājiem bija jāreģistrē izstrādātāja konts. Pēc tam iPhone iestatījumos parādījās noslēpumaina izvēlne “Izstrādātāja režīms”, kas jums vienkārši jāiespējo.

Dodieties uz Iestatījumi, atlasiet “Privātums un drošība”.

Kā iespējot izstrādātāja režīmu iPhone tālrunī. Izstrādātāja režīms ir iespējots tieši iPhone iestatījumos. Fotoattēls.

Izstrādātāja režīms ir iespējots tieši iPhone iestatījumos

Pašā apakšā noklikšķiniet uz “Izstrādātāja režīms”.

Aktivizējiet to un restartējiet savu iPhone.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izstrādātāja izvēlne operētājsistēmā iOS 17 netiek rādīta visiem. Kāpēc tas tā ir, ir grūti izskaidrot. Ja jūsu iPhone tālrunī nav izstrādātāja režīma, varat to iespējot pats.

 Lejupielādējiet iCareFone savā datorā no saites un instalējiet.

Pēc tam pievienojiet savu iPhone un galvenajā izvēlnē atlasiet “Izstrādātāja režīms”.

Kā iespējot izstrādātāja režīmu iPhone tālrunī. Izstrādātāja izvēlni var palaist, izmantojot datora utilītu. Fotoattēls.

Izstrādātāja izvēlni var palaist, izmantojot datora utilītu

Noklikšķiniet uz “Vairāk rīku” un atlasiet “Izstrādātāja režīms” un pēc tam apstipriniet, lai to iespējotu.

Savā iPhone tālrunī atveriet konfidencialitātes iestatījumus, un tam vajadzētu parādīties tur. Atliek tikai aktivizēt slēdzi un pēc tā ieslēgšanas atkārtot paroles kodu.

Izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS 17 – kā lietot

Pēc izstrādātāja režīma iespējošanas savā iPhone iestatījumos tiks parādīta opcija “Izstrādātājs”. Tam ir daudz slēdžu, taču mēs neiesakām pieskarties tiem visiem, lai izvairītos no problēmām.

Izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS 17 – kā to izmantot.

Ātra lietojumprogrammas pārtraukšana: minimizējot programmu, tā neapstāsies, bet pilnībā aizvērsies. Tādējādi iPhone ir vieglāk atbrīvot RAM, it īpaši, ja tās nav pietiekami daudz.

AirPods programmaparatūras beta versijas: šī opcija ļauj saņemt OS testa versijas austiņām savā iPhone tālrunī. Diez vai tajos būs kas jauns, bet par to uzzināsiet pirmais. Iestatījumos ir jāizvēlas vēlamais piederums no pievienoto saraksta.

Izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS 17 – kā to izmantot. Izmantojot izstrādātāja izvēlni, varat iespējot jaunās AirPods programmaparatūras testēšanu

 Izmantojot izstrādātāja izvēlni, varat iespējot jaunās AirPods programmaparatūras testēšanu

Grafikas informācijas panelis: īpaša tabula, kas parāda procesora ātrumu, FPS un citus datus. Izstrādātāja režīms operētājsistēmā iOS 17 – kā to izmantot. Pārbaudot lietojumprogrammas, šī josla parādās ar veiktspējas indikatoriem.

Pašā augšpusē ir izvēlne, kas ļauj atvienoties no uzticamiem datoriem, kuriem iepriekš esat devis atļauju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka iPhone ekrānā tiek parādīta lietotne Atsauksmes, taču tā nav saistīta ar izstrādātāja režīmu. Tas parādās pēc Apple ID reģistrēšanas iOS beta testēšanas programma. Jums ir jāpiesakās, izmantojot savu Apple ID, un jāatstāj atsauksmes par problēmām, lai Apple izstrādātāji varētu tās novērst.

Kā iPhone tālrunī atspējot izstrādātāja režīmu

Kā redzat, iespējojot šo funkciju, varat izmēģināt jaunas iOS funkcijas, kas pēc noklusējuma nav pieejamas. Bet, ja jūs joprojām uztraucaties, ka izstrādātāja režīms var kaitēt jūsu iPhone, varat to atspējot.

Dodieties uz Iestatījumi.

Izvēlieties “Privātums un drošība” – “Izstrādātāja režīms”.

Atspējojiet slīdni un restartējiet savu iPhone.

SmartTechLatvia
SmartTechLatvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *