5 iemesli, kāpēc iegādāties iPhone 15 Plus

Iegadaties iPhone 15 plus

Sākot ar 2022. gadu, Apple mazā iPhone mini vietā sāka izlaist iPhone Plus ar lielu ekrānu, piemēram, Pro Max modeli. Ideāls variants tiem, kas vēlas lielāku displeju un nav gatavi pārmaksāt par Pro Max. Taču iPhone 15 Plus priekšrocības nebeidzas tikai ar izmēru. Šis viedtālrunis izceļas ar savu lielisko autonomiju. Apple pat uzskata, ka tas ir labākais starp visiem Cupertino kompānijas tālruņiem, un par to ir izlaidis ļoti skaistu reklāmu. Turklāt ierīce saņēma jaudīgu procesoru un patiešām progresīvu kameru.

foto: edition.cnn.com

Pirmā lieta, ko pamanāt jebkurā viedtālrunī, ir displejs. Šajā ziņā iPhone 15 Plus ir salīdzināms ar tā priekšgājēju iPhone 14 Plus. Diagonāle un ekrāna izšķirtspēja šeit paliek nemainīga. Bet izskats ir mainījies. Vecākiem iPhone tālruņiem pazīstamā iecirtuma vietā iPhone 15 Plus tagad piedāvā Dynamic Island. Pateicoties šim risinājumam, viedtālruni priekšpusē var ļoti viegli sajaukt ar iPhone 14 Pro Max.

Tas izskatās daudz modernāks un noteikti funkcionālāks. Ja iepriekš izgriezumam nebija nekādas semantiskas nozīmes, tad Dinamiskajā salā kaut kas notiek nepārtraukti. Tas parāda paziņojumus, dažādas ikonas un ikonas un daudz ko citu. Tas padara mijiedarbību ar viedtālruni ērtāku. Jums tikai jāpatur prātā, ka jums būs jāpierod pie “salas” izskata, taču tas noteikti neaizņems daudz laika

Iegadaties iPhone 15 plus

foto: tomsguide.com

Daudzi cilvēki atzīmē iPhone 15 Plus izmēru kā tā trūkumu. Bet man šķiet, ka tās ir viena no nopietnajām šīs ierīces priekšrocībām. Atšķirībā no iPhone 15 Pro Max bāzes lielā iPhone biezums ir tikai 7,8 mm pret 8,25 mm. Šķiet, ka tik maza atšķirība nebūs manāma, taču ierīce ērtāk iederēsies rokā. Atzīmēšu arī mazāko svaru. iPhone 15 Plus sver tikai 201 gramu. Šī ir optimālais svars, kas ļauj sajust, ka jūs patiešām turat rokās nopietnu ierīci, un tajā pašā laikā viedtālrunis nebūs tik smags kā iPhone 15 Pro Max, kas sver 221 gramu. Turklāt tas noteikti būs jūtams tavās kabatās, un ik pa laikam nebūs panikas stāvokļa, it kā būtu kaut kur aizmirsis telefonu.

iPhone 15 Plus nesaņēma vienu svarīgu iPhone 15 Pro Max funkciju – augstu ekrāna atsvaidzes intensitāti. Ar viņu būtu daudz labāk. Tomēr tā trūkums kopā ar lielu korpusu, kurā ir ietilpīgs akumulators, padarīja iPhone 15 Plus par izturīgāko viedtālruni visā 2023. gada iPhone līnijā. Turklāt Apple savā vietnē ziņo par iPhone 15 Pro Max priekšrocībām. Tomēr nesenajā reklāmā, ko izlaida uzņēmums no Cupertino, iPhone 15 Plus ir atzīmēts kā visilgāk kalpojošā ierīce.

Tāpēc, ja viedtālruņa autonomija jums ir viens no galvenajiem parametriem, tad noteikti vajadzētu apskatīt iPhone 15 Plus. Jums vairs nebūs jāuztraucas, ka ierīce līdz pusdienas laikam izlādēsies, un panikā būs jāmeklē kontaktligzda vai ārējais akumulators. Un vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat pilnībā izmantot visas tā funkcijas.

Netika saudzēta arī kamera iPhone 15 Plus. Ja iepriekšējo gadu pamata iPhone tika kritizēti par zemo izšķirtspēju, tad jaunajā modelī tas ir labots. Tagad galvenais modulis var uzņemt attēlus ar 48 MP izšķirtspēju, kas ievērojami palielina galīgā fotoattēla detalizāciju. Tātad, ja esat mobilās fotogrāfijas cienītājs, tad iPhone 15 Plus noteikti neliks jūs vilties ar savām iespējām. Nevar neievērot arī ierakstītā video kvalitāti. iPhone vienmēr ir izcēlušies ar savu šiko gludumu, kas Android viedtālruņiem joprojām nav sasniedzams. iPhone 15 Plus šajā ziņā nav izņēmums un ļauj uzņemt ļoti foršus videoklipus. Tos var ne tikai kopīgot sociālajos tīklos, bet arī droši skatīties uz lielā ekrāna.

iPhone 15 Plus saņēma jaudīgo Apple A16 Bionic procesoru, kas ir instalēts iPhone 14 Pro un iPhone 14 Pro Max. Nav jautājumu par šī mikroshēmojuma veiktspēju. Jums noteikti nav jāuztraucas par saskarnes aizkavēšanos vai problēmām, palaižot lietojumprogrammas. Jā, tādas konsoļu spēles kā Resident Evil būs jāaizmirst. Tomēr šādu nosaukumu atskaņošana iPhone tālrunī, lai arī ar lielu ekrānu, joprojām ir prieks.

Tas viss ir labs iemesls, lai izvēlētos iPhone 15 Plus. Iegādājoties to, jūs iegūsit jaudīgu procesoru, lielu displeju, izcilu akumulatora darbības laiku, foršu kameru, un pats galvenais, tas maksās vairāk vai mazāk adekvātu naudu. Vienīgā iezīme, kuras šim viedtālrunim patiešām trūkst, ir augsts atsvaidzes intensitāte. Bet, ja jūs to nekad neesat izmantojis, tad jums tas nebūs vajadzīga.

SmartTechLatvia
SmartTechLatvia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *